2 Mayıs 2015 Cumartesi

Ünlü Aşk / Burcu Bahtiyar




  Nisan ayı kitap açısından güzel geçti. Hayatımda okuma reformu yapmaya çalışıyorum malumunuz.
Okumaktan yorulmamak adına araya çerezleri de yerleştiriyorum.Sanki öyle olunca daha seri okuyorum.

Çerez diyorum diye kitabı küçümsemiyorum aslında. Ne olursa olsun bir olay kurgulayıp onu sayfalara dökmek, mantıklı bir zemine oturtmak, araştırma bilgi zaman ve emek işi. O yüzden her kitaba ve yazarına saygı duyuyorum. Fakat kurguyu beğenmem, basit bulurum orası da ayrı. Armutla elmayı karıştırmayak :p

Ünlü Aşk'ta bir solukta okunan kitaplardan. Fakat konuyu biraz abartı, uçuk buldum. Yani kadın bir bodyguard Türkiyeye gelen Hollywood starı, yaşanan aşk. Kadınlar çok güzel, erkekler çok yakışıklı. Ne hikmetse mükemmel ötesi erkeklerde kadınlara bir aşık bir aşık :) Ölüyorlar mübarek :)

Okurken eğlendiriyor da tamamen hayal dünyası işte. Bir de karakterlerin isimleri çok zorlama olmuş! Nesi var Ayşe'nin fatma'nın. Koyun gitsin yav.

Konuyu  kopyalayacağım. Malum yaz geliyor. Tatile gidip uzanmışım kumsala güneş damlar içime modundayken okunacak türden bir kitap arıyorsanız, bu öyle bir kitap.


O bir Türk. O bir kadın. O bir bodyguard. O ünlü film yıldızı Can Taker'ın seksi, havalı, belalı takıntısı...

KAREN YAĞIZ… 25 yaşında. Gençliğinin baharında. Ve hep yapmak istediği işi yapıyor, çünkü bu işte iyi! Ancak işinde hareketi sevse de, özel hayatı içler acısı derecede sıradan, rutin ve sıkıcı... Aslında Karen, bu sıkıcı ve rutin hayatından da memnun. Fakat her şeyin bir kırılma noktası var. Karen bir anda kendisini iki yakışıklı erkek tarafından kuşatılmış olarak buluyor!

CAN TAKER… O bir dünya starı. Kadınlar onunla birlikte olmak için yarışıyor ama onun peşinde olduğu tek bir kadın var; şımarık bodyguardı.

TOPRAK ise Karen'in en yakın arkadaşı, dostu... O olmadan geçen bir günü bile olmadı.

İki erkek, iki aşk, üstüne bir de suikastçı bir psikopat!
Karen için hayat bundan sonra diken üstünde bir maceradan ibaret…
(Tanıtım Bülteninden)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Birşeyler söyleyesim geldi